Par mums

Sample Image

Burvju triku veikals YoungMagic.lv piedāvā iegādāties kvalitatīvas kārtis Bicycle, Bee, Tally Ho, Ellusionist, Theory11, kā arī dažādus trikus un turpināt attīstīt savu iluzionista talantu vai pamudināt uz to draugus. Mūsu mājaslapā Jūs varat veikt pasūtījumus un pasūtītā prece tiks piegādātā ar kurjeru (Rīgas iedzīvotājiem BEZMAKSAS). Citu Latvijas pilsētu iedzīvotājiem mēs sūtīsim ar Omniva vai DPD pakomātiem (piegādes maksa 1.99 EUR). Veiciet pirkumus, pārsteidziet pasauli!

Kur mēs atrodamies?

Sample Image

Apmaksa un piegāde

Sample Image

Lieliska izvēle

Jūsu uzmanībai piedāvāta liela kāršu kolekcija jebkurai iespējamai gaumei: Bicycle, Bee, Tally Ho, Ellusionist, Theory11, Virtuoso, ka arī pokera kārtis, kārtis priekš kāršu manipulācijām un trikiem.

Sample Image

Apmaksa

Piegādājot ar kurjeru apmaksa uz vietas ar skaidru naudu. Piegādājot ar Omniva vai DPD pakomātiem apmaksa notiek ar bankas pārskaitījumu.

Sample Image

Piegāde

Piegādasim uz jūsu noradīto adresi ērtākā laikā (Rīgas iedzīvotājiem BEZMAKSAS). Citu Latvijas pilsētu iedzīvotājiem mēs sūtīsim ar Omniva vai DPD pakomātiem (piegādes maksa 1.99 EUR).

Lieliska izvēle

Sortiments tiek regulāri papildināts ar pašiem jaunākiem industrijas produktiem.

Kārtis

Apmācība

Triki

Aksesuāri

Vēsture

Mēs iepriecināsim Jūs ar visdažādāko rekvizītu priekš ielas, salona un skatuves maģijas. Mūsu sortimentā ir gimiks (gimmic) gan iluzionistiem-iesācējiem, gan profesionālajiem māksliniekiem. Jūs varat veikt pasūtījumu mājaslapā un prece tiks piegādāta uz noradīto adresi.

  1. YoungMagicDibināts Dec 26, 2013 - klāt

Mūsu piegādātāji

Jūs varat būt pārliecināti, ka mūsu piedāvātā produkcijā ir tikai oriģinālas preces. Mūsu piegādātāju starpā ir USPCC (The United Stated Playing Card Company, USA), Ellusionist, Theory11, Virtuoso, Royal Magic, Yigal Mesika, Goshman un citi visā pasaulē pazīstami zīmoli.

Sample Image Sample Image Sample Imagedan and dave logov virtuoso logo trans